Duszpasterze - obecnie pracujący

  • (58 ) 6 29 20 23

    wawrzyniec-kack@wp.pl

    ks. mgr Jarosław Edward Piotrowski

    Proboszcz - od 15 czerwca 2015 r.

    - Kancelaria Parafialna
    - Przygotowanie do Bierzmowania
    - Katechezy dla dorosłych
    - Żywy Różaniec
    - zarządzanie stroną Parafialną i Facebookiem Parafialnym
    - Przygotowanie do Sakramentu Małżeństwa

    Data ur.: 20 listopada 1969 r.

    Data święceń: 27 maja 1995 r.

    Imieniny: 25 kwietnia

    Poprzednie placówki


    2009-2013
    Parafia rzymsko-katolicka Matki Odkupiciela Gdańsk Wrzeszcz
    2013-2015
    Parafia rzymsko-katolicka Niepokalanego Serca Maryi w Gdyni Karwinach
    2004-2009
    Parafia Chrystusa Odkupiciela Gdańsk Żabianka
    1995-2004
    Parafia Chrystusa Zbawiciela Gdańsk Osowa

  • ks. mgr Aleksander Piotrowski

    - od 1 kwietnia 2019 r.

    L.S.O, Wspólnota W miłości Pana, Scholka dziecięca, Wspólnota Młodzieżowa

    Data ur.: 30 kwietnia 1974 r.

    Data święceń: 17 czerwca 2000 r.

    Imieniny: 3 maja

    Parafia rodzinna: Bł Michała Kozala Pruszcz Gdański

    Poprzednie placówki


    2016-2019
    św. Floriana Kolbudy
    2013-2016
    Św. Maksymiliana M. Kolbe Gdynia Witomino
    2009-2013
    św. Andrzeja Boboli Sopot
    2001-2009
    Studia stacjonarne Uniwersytet Anzelmianum Rzym
    2000-2001
    Ducha Św. i św. Katarzyny Gdynia Obłuże

Duszpasterze - pracujący w latach ubiegłych

  • + ks. Prałat Ryszard Kwiatek

    Proboszcz Senior, od 1 września 1989 r.  do 15 czerwca 2015 r.

    Data ur.: 30 lipca 1940 r.

    Data święceń: 17 maja 1964 r.

    Imieniny: 3 kwietnia


  • ks. mgr lic. Patryk Misiewicz

    wikary od 1 lipca 2016 r.  do 31 marca 2019 r.

    Data święceń: 18 czerwca 2011 r.

    Parafia rodzinna: Św. Józefa Gdańsk Przymorze


  • ks. kanonik Bronisław Boniecki

    od 1 lipca 1970 r.  do 1 lipca 1989 r.


  • ks. radca Jan Cibura

    od 1 lipca 1964 r.  do 1 lipca 1970 r.


  • ks. kanonik Tadeusz Jasiński

    od 1 lipca 1948 r.  do 1 lipca 1964 r.


  • ks. Jan Paweł Sieg

    od 1 lipca 1929 r.  do 1 lipca 1948 r.


  • ks. Bałach Melchior

    od 1 lipca 1902 r.  do 1 lipca 1929 r.


  • ks. mgr Piotr Listewnik

    od 1 lipca 2013 r.  do 30 czerwca 2016 r.


  • ks. dr Krzysztof Drews

    od 1 lipca 2011 r.  do 30 czerwca 2013 r.


Duszpasterze - pochodzący z parafii

  • ks. mgr Piotr Zieleziński

    Data święceń: 17 czerwca 2000 r.

    Imieniny: 29 czerwca


Ładowanie…

Polecamy

Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
118 0.11594891548157