Już dziś serdecznie zapraszamy na Kiermasz Świąteczny, który odbędzie się 15 grudnia podczas niedzieli z kawiarenką. Prosimy o wsparcie wydarzenia poprzez własnoręcznie wykonane świąteczne rękodzieła. Ozdoby można przynosić do zakrystii po każdej Mszy świętej do 10 grudnia. Z serca dziękujemy za wsparcie.