Uroczystość Najświętszej Maryji Panny Królowej 3.05.2025 r. Tradycyjnie spotkaliśmy się na Nabożeństwie majowym przy Źródełku Marii, któremu przewodniczył w języku kaszubsku ks. Dawid Kas wikariusz parafii Świętej Trójcy w Gdyni Dąbrowej. Cieszy serce, że Kaszubi z Wielkiego Kacka, Dąbrowa, Karwin,Gdańska Osowej modlili się w języku swoich Przodków i Miszkańcow tej ziemi.
Fot. P. Ola Paliwoda i spółka.