Serdecznie zapraszamy na katechezę dla dorosłych w najbliższy piątek 16 maja w domu parafialnym po Mszy świętej wieczornej i nabożeństwie majowym.
Tematem katechezy będzie nauczanie św. Jana Pawła II w encyklice "Evangelium Vitae" – o wartości i nienaruszalności życia ludzkiego, ogłoszona 25 marca 1995 roku.