Serdecznie zapraszamy na katechezę dla dorosłych w najbliższy piątek 8 maja w domu parafialnym po Mszy świętej wieczornej i nabożeństwie majowym.
Tematem katechezy będzie nauczanie św. Jana Pawła II w encyklice "Ecclesia de Eucharistia"(łac. O Eucharystii w życiu Kościoła) Jest to ostatnia encyklika papieża Jana Pawła II ogloszona 17 kwietnia 2003. Encyklika ta porusza zagadnienie fundamentalnej roli Eucharystii w życiu Kościoła.