Kolędy

29 grudnia 2016

KOLĘDA po świętach:

27.12.Wt. Orna 52- 58, Krośniąt 15; Orna 61-87 i Starodworcowa 42 od 16.00;
Źródło Marii 4,5, 6 i następne do 17 od 16.00;
Orna 1-3-5-7-9 od godz. 18.00;

28.12 Śr. Źródło Marii wszystkie nr 19; 20-28 AB i nr 30 od 16.00;
Źródło Marii 29,31, 32; blok 30E, 34 ABCD, 35, 35A i wszystkie 36 od 16.00
Orna 33-55 od godz. 18.00;

29.12 Czw. Źródło Marii wszystkie nr 37 i następne do 42 od 16.00;
ks. J.P. Siega nr 6 /wszystkie wejścia/ i nr 8 od 16.00;
Orna 10-22 od godz. 18.00;
30.12.Pt. ks. J.P. Siega nr 1 /wszystkie wejścia/ od 16.00;
Wschodnia blok nr 1, Starodworcowa 4, Wschodnia 3-5-7 i od 4 do 16, od 16.00;
Wschodnia 18-32 od godz. 18.00;

 

 

SYLWESTER I NOWY ROK

 

2.01 Pn. Goska 1-19, Maszopów 3-7-11 i blok nr 2 od 16.00;
Goska 2-26 od 16.00;
Nad Potokiem cz.I: nry 2-4-5-7-9 od godz. 18.00;

 

3.01 Wt. Borówca od 16.00;
Maszopów nr 4 /wszystkie wejścia/ od 16.00;
Nad Potokiem cz.II nry: 11-13-15-17-19-21-23 od godz. 18.00;

 

4.01 Śr. Krośniąt od 1- 22, nr 24 i blok 26 od 16.00; 
Krośniąt 17-19-21-23 od 16.00;
Chlebowa cz. I 2, 2A, 3, 5, 5A, 6A i 7 od godz. 18.00;

 

5.01 Cz. Lesoka od 16.00;
Mała 1-25, 12, 20, 22, 24, 26, 40, 40A od 16.00;
Mała 38, 36, 34, 32, 30 od godz. 18.00;

 

6.01 Pt. Nowodworcowa 1-2-6, 3ab, 3A abc od 15.00;
Kaczeńcowa /cała/ od 15.00;
Chlebowa cz.II 8a, 8b, 9, 10. 11, 12, 13 od godz. 15.00;

 

7.01 Sb. Starodworcowa /wolnostojące/ od 15 do 33 i blok 27 od 15.00;
Starodworcowa wszyst. nry 13 i ul. Wesoła od 15.00;
Kręta 6, 8, 10, 18, 20 od godz. 15.00;

 

8.01 Nd. Starodworcowa od 6 do 34 od 15.00;
Starodworcowa bloki 23 i 25 od 15.00;
Starodworcowa blok 21; od godz. 15.00;

 

9.01 Pn. Starodworcowa 1D – 1E, 3B i 3C klatki I i II od 16.00;
Starodworcowa 3A i blok nr 5 od 16.00;
Siewna cz. I nry nieparzyste od 1do 11 od godz. 18.00;

 

10.01 Wt. Radosna 2 abc, Wielkopolska 391 i 401 od 16.00;
Radosna 4abc od 16.00;
Siewna cz. II od godz. 18.00;
11.01 Śr. Radosna 1 ab i 8 ab od 16.00;
Radosna 3 ab i 5 ab od 16.00; 
Starodworcowa sięgacz 14-12 i nr 10 od godz. 18.00;

 

12.01 Czw. Szczęśliwa i Wielkopolska od 363 do 377 od 16.00;
Radosna 6 ab i Wielkopolska od 425 do 451od 16.00 ;

 

13.01 Pt. Nowodworcowa 10, 10 abc i 12 ab od 16.00;
Nowodworcowa 14 ab i 16 od 16.00;

 

14.01 Sb. Kręta od 30 do 72 od 15.00;
Nowodworcowa od 4 do 21, nr 8a i Wielkopolska 303, 305, 307 od 15.00;
Radosna /wolnostojace/ 9, 11, 12, 15, 17, 17a, 19, 21, 25; od godz. 15.00;

 

15.01 Ndz. Żuławska od nr 2 do 20 i bl nr 31 od 15.00;
Żuławska od nr 3 do 25 od 15.00;
Remusa od 15.00;

 

16.01 Pn. Solna cz. I od 1 do 14a nieparz. i parz. od 16.00;
Solna cz.II od 11 do 36 i blok 38 od 16.00;

 

17.01 Wt. Kamienna od 16.00; 
Źródło Marii za Obwodnicą od 43 do 48 od 16.00;
18.01 Śr. Stolemów od godz. 16.00;

 


Polecamy

Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
107 0.18855905532837