Piesza Pielgrzymka do Wejherowa

21 maja 2017

Zapraszamy na Pieszą Pielgrzymkę z Wielkiego Kacka do Wejherowa, pielgrzymkę która ma ponad #200LaT. Zapraszamy i młodych i starszych, bierzmowanych i dzieci Pierwszo Komunijne, Ministratów, młodzież, Żywe Różańce i wspólnoty z naszej Parafii i ze wszystkich Parafii obok, Parafian i gości. Niesiemy ze sobą intencje #PROŚBY, #PRZEPROSZENIA i #DZIĘKCZYNIENIA. Idziemy na Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego - czyli zdecydownie kierunek #NIEBO - jak całe życie nasze. Zaproś też swoich znajomych i sąsiadów...