Zmarł + Stefan Zieleziński

6 grudnia 2017

Dnia 6 grudnia 2017 r. zmarł w wieku 70 lat, śp. Stefan, ojciec księdza Piotra Zielezińskiego, wikariusza parafii pw. św. Apostołów Piotra i Pawła w Pucku.

Uroczystości pogrzebowe odbędą się pod przewodnictwem Księdza Biskupa Zbigniewa Zielińskiego w sobotę, 9 grudnia br. o godz. 11.00 w kościele parafialnym pw. św. Wawrzyńca w Gdyni Wielkim Kacku, 10.30 - Nabożeństwo różańcowe.

Bezpośrednio po Mszy Świętej nastąpi przejazd na cmentarz parafialny w Chwaszczynie, gdzie odbędzie się pochówek.

Zapraszając do udziału w uroczystościach pogrzebowych Ojca Kapłana w duchu braterskiej – kapłańskiej solidarności, polecamy w naszych modlitwach śp. Stefana Bożemu Miłosierdziu.

Różaniec za śp. Stefana, będzie również w czwartek 07 grudnia o godzinie 18:30 i w piątek 08 grudnia o godznie 18:30.