Droga Krzyżowa ulicami Parafii

23 marca 2018

Tradycyjnie jak co roku ulicami także i naszej Parafii, w piątek przed Niedzielą Palmową wyruszyła Droga Krzyżowa. Sama droga rozpoczęła się sprzed domu parafialnego a następnie ruszyła ulicą Źródło Marii w kierunku ulicy Wschodniej. Tegoroczne rozważania Drogi napisane zostały przez ks. Proboszcza Jarosława, kwestie organizacyjne włączyła się wspólnota „Z Miłości Pana”, wspólnota młodzieżowo – studencka „Christos Foros”, Liturgiczna Służba Ołtarza, Zespoły Muzyczne oraz wielką pomoc otrzymaliśmy  również ze stront Policji, która pilnowała bezpiecznego przejścia Drogi. Wszystkim zaangażowanym, śpiewającym, grającym, niosącym krzyż oraz czytającym rozważania składamy Bóg zapłać, wszystko na chwałę Bożą.

121 0.080061197280884