Powstanie Rady Duszpasterskiej

W każdej parafii istnieje Rada Parafialna, której zadaniem jest dbałość o stronę inwestycyjną wspólnoty. Jednak coraz większym wyzwaniem jest otwarcie na wspólnotę poprzez wsłuchanie się w osoby pragnące zaangażować w działalność parafii inicjując nowe pola działania. Dlatego też 11.02.br odbyło się pierwsze spotkanie Rady Duszpasterskiej, która czynnie będzie angażować się w duszpasterstwo i inicjować nowe pola ewangelizacyjne. Podjęliśmy już pierwsze kroki min. Festyn Rodzinny odbędzie się 26.06, pragniemy się otworzyć na osoby starsze inicjując nową formę duszpasterską, omawialiśmy i snuliśmy wspólnie przedsięwzięcia dotyczące młodzieży. Osoby pragnące włączyć się we współpracę z RD serdecznie zapraszamy do kontaktu z ks. Jarosławem.

12 lutego 2020