WRACAMY DO "WAWRZYŃCA" UCHYLONA DYSPENSA

6 czerwca 2020

W środę 3.06.br ks. Arcybiskup uchylił dyspensę od uczestnictwa w niedzielnej Eucharystii. Obowiązuje cały czas zasada, że osoby chore, w podeszłym wieku oraz opiekujące się osobami chorymi jak i małymi dziećmi są objęte dyspensą zgodnie z Kodeksem Prawa Kanonicznego i Katechizmu Kościoła Katolickiego. W związku z tym nie będzie już udzielana komunia św. poza Mszą Św., od piątku 12.06. kapłani udają się do chorych z Najświętszym Sakramentem a także uroczystości pogrzebowe będą odbywać się w pełnym obrządku.

107 0.20152807235718