I KOMUNIA ŚW. U WAWRZYŃCA

19 września 2020

Po perypetiach związnych z pandemią, grupa 40 Dzieci z naszej Parafii przystąpiło po raz pierwszy do Sakramentu Eucharystii. Szczególne podziękowania kieruję ku P. Krystynie i ks. Aleksandrowi za przygotowanie dzieci do tej uroczystości oraz za całoroczną katechezę sakramentalną. Rodzicom dziękuję za dar ołtarza za 3 piękne zielone ornaty, które będą służyły w liturgii w okresie zwykłym. Życzymy zarazem Dzieciom i Rodzicom wierności Chrystusowi Eucharystycznemu.

109 0.079095125198364