ZAKOŃCZENIA PRAC MALARSKICH

11 października 2021

W ostatnią sobotę zakończone zostały prace malarskie przy podsufitce Naszej Świątyni. Prace zostały rozpoczęte 6 września, wymagały dokładnego umycia powierzchni, która miała być odnowiona. Szczególne słowa podziękowania kieruję ku Naszym Parafianom, którzy wykonali te prace P. Wojciechowi i P. Karolowi oraz tym którzy pomagali Panom: Grzegorzowi, Markowi, Mateuszowi, Jakubowi i Wojciechowi. W przyszłym roku rozpoczniemy malowanie ścian przy jednoczesnym zakończeniu prac przy c.o. pod ławkami po prawej stronie kościoła.

Wszystkim dziękujemy za wsparcie tego dzieła przez modlitwę i wsparcie finansowe Bóg zapłać!