Dziś we złobie odpoczywa. Z nieba zszedłszy, Prawda żywa. Od Aniołów ogłoszony! Z Panny w stajni narodzony. Skąd wesele Nam przynosi. Miły pokój, ludziom głosi Odkupiciel. Błogosławionych Świąt Bożego Narodzenia obfitości łask i zdrowia w Nowym Roku.
Życzą swoim Parafianom i Sympatykom Parafii ks. Aleksander i ks. Jarosław.
