POMOC POGORZELCOM

16 stycznia 2023

Naszych Parafian z ul. Siewnej dotknęła tragedia! Pożar domu, swego ukochanego mmiejsca zamieszkania, azylu bezpieczństwa. Dlatego od dzisiaj przy bocznym ołtarzu św. Wawrzyńca została wystawiona kaseta na dar pieniężny dla Ofiar pożaru. Ks. Jarosław jest w kontakcie z Mieszkańcami domu z ul. Siewnej, których poinformował o inicjatywie Wspólnoty św. Wawrzyńca. Środki materialne można także przekazać przelewem na konto Parafii z dopiskiem "Pomoc Pogorzelcom.

Bóg zapłać za wsparcie!

110 0.10145401954651