Pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca

26 listopada 2023

W pierwszy czwartek miesiąca wystawienie Najświętszego Sakramentu po Mszy świętej wieczornej do godziny 20.00 z modlitwami o powołania kapłańskie, zakonne i misyjne.

W pierwszy piątek miesiąca po Mszy świętej o godzinie 7.00 nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa. Spowiedź dla dzieci i młodzieży od 16.30 a o 17.00 Msza święta.

Po Mszy świętej wieczornej odmówimy Męski Różaniec.

W tym dniu udamy się do chorych z Komunią świętą.

W pierwszą sobotę miesiąca nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca Maryi po Mszy świętej porannej o godzinie 7.00

122 0.20621490478516