KOLĘDA 2020/21 BŁOGOSŁAWIEŃSTWO RODZIN

Przełom roku to czas wizyt duszpasterskich, jednak w tym roku z racji pandemii tzw. Kolędy nie będzie. Jednak to nie oznacza, że nie będzie modlitw za Rodziny Naszej wspólnoty. Zapraszamy według grafiku na Msze Św. w Intencji rodzin po jednym przedstawicielu Rodziny z wymienionych ulic na wspólną Eucharystię każdego z dni na godz. 18:00.  Kto z Was Kochani będzie pragnął złożyć ofiarę na rzecz Parafii może to uczynić przelewem na konto parafii bądź składając ofiarę w kopercie na tacę podczas Mszy Św. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy.

Wasi Duszpasterze

ks. Aleksander i ks. Jarosław