Kolędy

Przełom roku to czas wizyt duszpasterskich, jednak z racji pandemii tradycyjna kolęda nie odbędzie się, za to zapraszamy wg. rozpiski ulic Rodziny na wspólną modlitwę. Każdego z wymienionych dni będzie sprawowana Eucharystia  w intencji Rodzin zamieszkałych przy danej ulicy, zawsze o godz. 18:00. Kto z Was Kochani będzie pragnął złożyć ofiarę na rzecz parafii może tego dokonać przelewem na konto parafii, bądź składając ofiarę na tacę w kopercie podczas Mszy Św.

Serdecznie Zapraszamy!

Wasi Duszpasterze