IV Niedziela Wielkiego Postu

25 marca 2017

1. W przyszłą niedzielę 2.04. rozpoczniemy rekolekcje wielkopostne dla Dorosłych, młodzieży studiującej i dzieci. Rekolekcje będzie głosił ks. Daniel Dąbrowski z parafii św. Judy Tadeusza z Rumi. Program rekolekcji wywieszony jest w gablotach przy wejściach do kościoła. Nauki będą głoszone na wszystkich Mszach Św. i o godz. 11.30 nauka dla dzieci. (Program na oddzielnych kartkach). Program zamieszczony jest na stronie internetowej naszej parafii w zakładce ogłoszenia parafialne
  2. Podczas rekolekcji 5.04. o godz, 18.00 ks. Bp Wiesław Szlachetka udzieli sakramentu Bierzmowania młodzieży naszej parafii i kilku osobom dorosłym. Serdecznie zapraszamy na uroczystość!
  3. 3.            Zapraszamy na  Nabożeństwa wielkopostne:

* Droga krzyżowa: we wtorek o godz. 18.30 w języku kaszubskim, w piątki  o godz. 15.00 po Koronce do Miłosierdzia Bożego, o godz. 17.00 z udziałem dzieci i po Mszy Św. o godz. 18.00 ok. 18.30 dla dorosłych i dla młodzieży o godz. 19.30.

* Gorzkie Żale w niedzielę o godz. 17.00.

1. Msze Św. w tygodniu o godz. 7.00 i 18.00. W środę podczas Mszy Św. nabożeństwo ku czci Matki Bożej Nieustającej Pomocy serdecznie zapraszamy. W tygodniu są wolne intencje. Msze Św. można zamawiać w biurze parafialnym i zakrystii.
  2. Przy bocznym ołtarzu wystawiona jest kaseta do której można składać „Jałmużnę wielkopostną” na rzecz Aleppo i Maluli.
  3. W przyszłą niedzielę z racji I niedzieli miesiąca kolekta przeznaczona na cele gospodarczo-inwestycyjne. W ostatnim czasie wymieniliśmy wsad kominowy na plebanii, rozpoczęliśmy wymianę ogrodzenia a przed nami wymiana okien w piwnicy, magazynie oraz szyb na parterze plebanii. Łączny koszt prac wyniesie ok. 16.000 PLN. W kwietniu rozpoczną się prace przy izolacji fundamentów Domu Parafialnego.

PRASA:  „Niedziela”, „Gość  Niedzielny”, „Promyczek Dobra” i „Ola i Jaś”.

117 0.081557989120483