Boże Narodzenie

25 grudnia 2017

1. Wszystkim Parafianom, Sympatykom naszej Wspólnoty Parafialnej oraz szanownym Gościom życzymy obfitości łask od Bożej Dzieciny,

błogosławieństwa i opieki Bożej oraz zdrowia w zbliżającym się roku 2018r.

1. Z serca dziękujemy Drogim Parafianom za przygotowanie tegorocznej szopki! Państwu: Cząstka, Tokarskim i Selka oraz ks. Patrykowi. Bóg zapłać!
  2. W II dzień Świąt Bożego Narodzenia Msze Św. jak w niedziele a ofiary, które złożymy na tace będą przeznaczone na uczelnie katolickie.
  3. W niedzielę 31.12 na Mszy Św. o godz. 18.00 podziękujemy za mijający rok 2017, który niekoniecznie dla nas wszystkich był dobry. Ogarniemy swoją modlitwą tych, którzy odeszli do Pana w kończącym się roku. Podczas Mszy Św. zostanie także przedstawione sprawozdanie duszpasterskie.
  4. 1.01 w Nowy Rok w poniedziałek przypada Uroczystość Bożej Rodzicielki, kolekta przeznaczona na cele inwestycyjne zbierana będzie z tej racji 8.01.
  5. Program wizyt duszpasterskich zamieszczony jest na tablicy ogłoszeń oraz na facebook'u oraz na stronie internetowej www.parafiawawrzynca.pl SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!