- W III niedzielę Wielkiej Nocy rozpoczynamy X Niedzielę biblijną pod hasłem: „Weźmijcie Ducha Św.”.
- W tygodniu Msze Św. o godz. 7.00 i 18.00. Nabożeństwa: Nowenna do M. B. Nieustającej Pomocy w środę podczas Eucharystii, koronka do Bożego miłosierdzia w piątek o godz. 15.00. Są wolne intencje w pt i sb o godz. 7.00.
- W czwartek z racji 19 dnia miesiąca po Mszy Św. o godz. 18.00 nabożeństwo ku czci bł. ks, Jerzego Popiełuszki.
- 21.04. zostanie zamontowana nowa odrestaurowana figura przy Źródle Marii. Poświęcenie nastąpi 3.05. podczas tradycyjnego festynu z racji Matki Boskiej Królowej Polski. Osoby, które pragną włączyć się w dzieło odrestaurowania figury mogą ofiarować dowolny datek do kasety przy ołtarzu św. Wawrzyńca. Serdeczne Bóg zapłać!
- W tygodniu są wolne terminy Mszy Św. w: wt, pt. i sob o godz. 7.00. Msze można zamawiać w zakrystii.
- W poprzednią niedzielę zebraliśmy na cele gospodarcze w naszej parafii 5560 Pln i 10 Euro.
- Dziękujemy wszystkim za aktywne uczestniczenie w całodziennej adoracji Najświętszego Sakramentu.
- W następną niedzielę przed naszym kościołem wolontariusze ubrani w żółte koszulki będą zbierać datki, które zasilą budżet hospicjów. W podziękowaniu każdemu darczyńcy przekażą żonkil kwiat symbolizujący nadzieję. Nie pozostańmy obojętni.
Prasa katolicka: „Gość Niedzielny”, „Niedziela”, „Ola i Jaś”, „Mały Gość Niedzielny”.