V Niedziela WIelkanocna

28 kwietnia 2018

1. Zapraszamy do udziału w Pielgrzymce pieszej do Wejherowa. Rozpocznie się 12.05 o godz. 3.30 Mszą Św. i o ok. godz. 4.00 wyruszymy w trasę. Informacje na plakatach i u księży. Serdecznie zapraszamy!
  2. W przyszłym tygodniu podczas Mszy Św. o godz. 10.00 przystąpią do I komunii dzieci z naszej Parafii.
  3. W czwartek 3.05 przypada Uroczystość N. M. Panny Królowej Korony Polski. Msze Św. jak w niedzielę. Zapraszamy na festyn przy Źródle, który rozpocznie się Nabożeństwem Majowym o godz. 15.00. Serdecznie zaprasza Rada Dzielnicy i Parafia!
  4. Młodzież, studentów, wszystkich zainteresowanych zapraszamy na coroczne spotkanie młodych w Lednicy w sobotę 2.06. Wyjazd ok. 5.30 koszt ok. 80 PLN. Informacje i zapisy u ks. Patryka.
  5. Dni  Eucharystyczne w tym tygodniu:

I czwartek:  po wieczornej Mszy św.  adoracja Najświętszego Sakramentu;

modlitwy  o  powołania  kapłańskie, zakonne i  misyjne do g. 20.00;

I piątek: Msza św. wspólna miesięczna za naszych drogich  zmarłych o g.7.00. Szczegółowe intencje na kartkach składamy w zakrystii. Po Mszy Św. nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa.

-Odwiedzenie chorych  od godz. 8.15;

- Spowiedź od godz. 17.00;

–              Koronka do Miłosierdzia Bożego o 15.00;

–               Msza Św. z racji I piątku o godz. 17.00.

I sobota: Nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi po rannej Mszy Św.

W przyszła niedzielę o godz. 17.00 z racji I niedzieli po I piątku miesiąca zapraszamy czcicieli N.M. Panny na nabożeństwo różańcowe.

1.  Nabożeństwa majowe odprawiane będą w naszym kościele w dni powszednie po wieczornej Mszy Św. o godz. 18.00 zaś w niedzielę o godz. 16.00 przy Źródle Marii. W języku kaszubskim we wtorki przy Źródle o godz. 18.00 Serdecznie zapraszamy!
  2. Msze Św. w tygodniu o godz. 7.00 i 18.00, nabożeństwa: do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę podczas Mszy Św.
  3. Z racji długiego weekandu katecheza dla dorosłych przeniesiona na 7.05.
  4. Wolne terminy Mszy Św.:

o godz. 7.00 pn, wt

o godz. 18.00 pt i sb