OGŁOSZENIA PARAFIALNE XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA

20 października 2018

1. 1.             W przyszła niedzielę  niedzielę przypada Niedziela Misyjna. Wielkie dzieło misyjne wesprzemy przez złożenie ofiar „na tacę”. Za co już teraz składamy Bóg zapłać!
  2. 2.             Zbliża się Uroczystość Wszystkich Świętych  i Dzień Zaduszny szczególne  dni modlitw za naszych drogich zmarłych. Kartki z imionami,  tradycyjne „Zdrowaśki” możemy  składać do kasety  na ołtarzu
    św. Wawrzyńca.  Druczki do  wypisania  imion zmarłych są  wyłożone  na półkach pod chórem. Prosimy o wypisywanie czytelnym pismem, w miarę możliwośći dużymi literami.
  3. 3.             Katecheza dla dorosłych w pn 29.10. po wieczornej Mszy św. Temat: „Rola i znaczenie przykazania IV Dekalogu”.
  4. 4.             Nabożeństwa: Różańcowe w ndz. O godz. 17.30, w dni powszednie ok. 18.30 po wieczornej Mszy Św. we wtorki w języku kaszubskim zaś, w pn i śr zapraszamy dzieci na różaniec na godz. 17.30 oraz w ndz. Na godz. 11.20.  Koronka do Bożego Miłosierdzia  w  piątek  o  g. 15.00. Nowenna do M.B.N.Pomocy w środę podczas Mszy Św.
  5. Przypominamy i zachęcamy do korzystania z Sakramentu pokuty
    i pojednania
    czyli spowiedzi zawsze 15 min. przed każdą Mszą św. w tygodniu i w niedzielę.
  6. Ostatni raz już zapraszamy, na Wieczór Uwielbienia pt. „Jan Paweł II – świadek Nowej Ewangelizacji”, w poniedziałek 22 października, w liturgiczne wspomnienie Św. Jana Pawła II,  prosimy o przyniesienie zniczy, w miarę możliwości więcej niż jeden.
  7. Dzieci i młodzież zapraszamy 31 października (w środę), w wigilię Uroczystości Wszystkich Świętych, na zabawę Holy Wins – Święty Zwycięża, podczas której szukać będziemy drogi do Świętości. Jednocześnie już teraz, na ten wieczór zabawy ogłaszamy konkurs na „Najbardziej kolorowy
    i szczegółowy strój ŚWIĘTEGO”
    . Zabawa będzie miała miejsce w salce „Przystań”.

Prasa: Zapraszamy do lektury: „Gościa Niedzielnego”, „Niedzieli”