II Niedziela Zwykła

14 stycznia 2017

1. W tym tygodniu w środę 18.01.br rozpocznie się Tydzień modlitwy o jedność Chrześcijan. Hasło tygodnia: Pojednanie – miłość Chrystusa przynagla nas.

2. W tym tygodniu 18.01. kończymy wizyty duszpasterskie w naszej Parafii. Kolędy dodatkowe odbędą się 19 i 20.01. Dlatego do końca tego tygodnia Msze św. popołudniowe od pn – pt o godz. 17.00 a biuro parafialne po Mszy Św. porannej. W soboty Msza Św. o godz. 18.00 a biuro 12.00–13.00.

3. Nabożeństwa: w środę Nowenna do MBN Pomocy a w piątek o godz. 16.45 koronka do Bożego Miłosierdzia. Z racji 19 dnia miesiąca w czwartek po wieczornej Mszy Św. nabożeństwo ku czci bł. ks. Jerzego Popiełuszki.

4. Do końca miesiąca stycznia można składać wypominki – Zdrowaśki roczne za zmarłych.

5. W tygodniu i całym miesiącu styczniu są wolne intencje! W pn, wt, śr i czw o godz. 7.00 oraz w pn o godz. 17.00. Zachęcamy do zamawiania Mszy Św. nie tylko za zmarłych ale także za żywych z okazji rocznic czy imienin, intencje można zamawiać w zakrystii bądź w biurze parafialnym.

6. W sobotę przypada Dzień Babci zaś w niedzielę Dzień Dziadka. Okażmy naszym drogim Babciom i Dziadkom wdzięczną pamięć w modlitwie i ofiarowanej w ich intencji Mszy św.

7. W ostatnią niedzielę zebraliśmy na cele inwestycyjne kwotę 5855 PLN. Bóg zapłać za dar serca i modlitwę w intencji Naszej Parafii!

117 0.085156917572021